By MEKAN-27 30 Nis Salı 12:14

Sohbet, Chat, Tanışma, Muhabbet, Diyaloğ, Sesli Görüntülü Konuşma,

Merhaba Arkadaşlar.  Öncelikle Sizlerle Webseslidunya hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. 

  WebSesliDunya; İnternet kullanıcılarının güzel vakit geçirmek veya yeni insanlarla tanışmak, Diyaloğ kurmak, sohbet etmek gibi konularda tercih ettiği Dünyanın en eğlenceli Mobil, Tablet ve PC girişli Sesli Görüntülü Sohbet Sitesidir.

  Web SesliDunya - Kullanıcılarının  en hızlı şekilde sesli sohbete katılmaları için daima Son teknolojiyi yakından takip eden bir Platformdur. 

  Adeta Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen Sesli veya Görüntülü Sohbet sitelerinde Her gün Milyonlarca insan karşılıklı olarak Sohbet, Muhabbet etmektedir.  WebSesli Dünya, Web SesliDunya, Web Sesli Dunya.: Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük sesli sohbet sitesi olarak kesintisiz SesliChat hizmeti sunuyor. 

  Bir başka deyişle SesliDunya'nın Web Tabanlı sitesi olarakta Bilinen, Webseslidunya Dünya Çapında kendini her alanda ispatlamış bir teknoloji harikasıdır. 

 İnternet üzerinde katılımda bulunan insanların Webseslidunya 'yı  SesliDunya'nın Web Tabanlı Sitesi olarak tanımlamasından Rahatsız Olan SesliDunya Kuruculari, Google üzerinden Bahis Siteleri, Kumar Siteleri veya benzeri tüm slot sitelerinden ücretli bloglar satın alarak Webseslidunya ismini Geriletme Çabasina düştükleri açıkça ortadadır. WebSesliDunya; Dünya genelindeki uluslararası alanda Kaliteli Sesli Görüntülü Sohbet İmkanlarını en iyi şekilde sunduğu için  bu ve benzeri karalama politikalarıni yürüten Site Sahipleri olmasıni normal karşılıyoruz.

    Google Üzerinde Webseslidunya ismi  en ön sıralarda çıkmasın diye Yüklüce Para Harcayan SesliDunya Kuruculari; Farklı alan adlarına para karşılığında Web SesliDunya blogları yazdırarak kıskançlıgini sergilemeye devam ediyor. 

www.WebSesliDunya.com Ailesi olarak Bizi taklit Eden veya Google vb. Tarayıcılarda Geride bırakma çabasına düşenlere Selam eder ve Boşuna kendilerini yorduklarini izzah ederiz. 

  Siz değerli kullanıcılarımıza En iyi Sesli Görüntülü Sohbet imkanlarını Sunmaktan Gurur Duyarız. İyi Sohbetler..