By MEKAN-27 10 Ara Paz 23:40

SesliChat yapabilmek için Nasıl bir yol izlenmelidir.

  1. Sesli Chat Nedir ? 
  2. Sesli Chat Yapabilmek için Gerekenler ?
  3. Sesli Chat Faydaları nelerdir ?
  4. Sesli Chat Giriş Süreci nasıldır ?
  5. Sesli Chat Sohbet Oda Kuralları nelerdir ? 
  6. Sesli Chat Güvenlimidir ?
  7. Sesli Chat Panelleri nasıl sınıflandırılır ? 

Webseslidunya,,

  Herkese Merhaba arkadaşlar. 

Öncelikle sizlere Sesli Chat, nedir onu açıklamak istiyorum. Sesli Chat : uzak veya yakın mesafelerde ki internet kullanıcılarının birbirleri ile mikrofon ve kulaklık yardımı ile karşılıklı olarak görüşmelerini eğlenceli hale dönüştürmesine denilmektedir. 

Sesli Chat, yapmak için gerekli olanlar tamamen sizin kullanım isteklerinize bağlıdır. Eğer ki sadece yazılı olarak sohbet etmek istiyorum derseniz. Bilgisayar, tablet ve Android telefonlarınızın olmadı yeterli olacaktır. Sesli chat yaparken kullanıcılarla Sesli Görüntülü veya Yazılı konuşmayı aynı anda yapmak istiyorum derseniz mikrofon, kulaklık ve kameranızın olması gerekiyor. 

Sesli Chat faydalarını kısaca özetleyecek olursak. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz, Boş zamanlarınızı eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz, Sitresli halinizi keyifli güzel anılara taşıyabilirsiniz, sevdikleriniz ve tanımadığınız insanlarla kesintisiz görüşmeleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Buna benzer bir sürü seçenekleri sıralayabilirsiniz. 

Sesli Chat Sitelerine giriş yapabilmek Çok kolay ve hızlı hale getirildiği için Google'da katılmak istediğiniz site ismini veya web seslidunya, gibi bir çok siteleri aratip karşınıza çıkan sayfada Misafir kullanıcı adınızı yazarak Giriş butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Eğer bu ve bu gibi sitelere ilk defa giriş yapıyor iseniz bir defaya mahsus tablet ve  telefondan gidecekseniz uygulama indirme bölümümüzden speakychat uygulamasıni indirmeniz gerekir. Eğer bilgisayarlarinizdan giriş yapmak isterseniz exe. Aktivex denetim yüklü olması lazım. Size lazım olacak yükleme bölümleri mutlaka girmek istediğiniz sesli sohbet ve mobil sesli görüntülü chat sitelerinin ana sayfa kısımlarında yer almaktadır. 

Sesli Chat Sohbet oda Kurallarıni öğrenmenin en basit yolu ana sayfalarda bulunan Kurallar kısmını gözden geçirmeniz olacaktır. 

Sesli Chat güvenirliliği tamamen siz değerli kullanıcılara bağlı olan bir durumdur. Her nekadar bulunduğunuz siteler olarak güvende olsanizda dünyadaki tüm ülkelerden giriş yapan Kullanıcılar ile paylaşacağınız bilgiler sizlerin kararidir. Üye olurken kayıt yaptığınız bilgileriniz kesinlikle bir badkasi ile paylaşılmamaktadır. 

Sesli Chat panellerini sınıflandıracak olursak bütün sohbet chat  muhabbet diyalog görüntülü konuşma yapılan yerlerin adına SesliChat dememiz gerekir diyebilirim. Yani mobil Sohbet Siteleri, yazılı chat siteleri, görüntülü konuşma siteleri, sesli sohbet sitelerinin hepsinin genel ismi seslichat'tir. 

Web Seslidunya - siz değerli kullanıcılarına kesintisiz sesli sohbet ve görüntülü chat yapabilme  imkanlarını gururla sunar.